TechIS – kalkulátor nákladů - TechIS – software pro plánování a řízení podnikové údržby a servisu a správu podnikového majetku

TechIS – kalkulátor nákladů

Online kalkulačka nákladů na pořízení TechIS

Vypočítejte si náklady na pořízení systému TechIS

Pokud uvažujete o pořízení systému TechIS pro správu a údržbu vaší firemní infrastruktury nebo optimalizaci vašeho procesu podnikové údržby, měli byste pochopit, že skutečné náklady na jeho provoz přesahují samotnou cenu licence/licencí. Abychom vám usnadnili rozhodování a poskytli jasný přehled o tom, kolik bude stát implementace systému TechIS, vytvořili jsme online kalkulačku nákladů, kterou vám dáváme volně k dispozici.

Online kalkulačka nákladů TechIS slouží jako velmi užitečný nástroj, který vám pomůže odhadnout skutečné náklady na pořízení systému TechIS v závislosti na vašich konkrétních potřebách a požadavcích. Kalkulačka nezahrnuje pouze cenu licence, ale také pokrývá náklady na implementaci, podporu a údržbu produktu.

Náklady na pořízení a provoz systému TechIS závisí na mnoha faktorech. Mezi ty nejdůležitější patří počet uživatelských účtů, tj. cena licence TechIS, a rozsah a délka implementace ve vaši infrastruktuře. S naší kalkulačkou snadno zjistíte, kolik Vás bude stát implementace TechIS, pokud se pro něj rozhodnete.

Nemějte obavu z výsledné kalkulace, protože náklady na pořízení TechIS se vám brzy vrátí. Systém TechIS vám může pomoci ušetřit čas a peníze tím, že zefektivní vaše pracovní procesy, zlepší správu a údržbu vaší firemní infrastruktury a v neposlední řadě povede k vyšší produktivitě a ziskovosti vaší firmy. Více informací o návratnosti investice do pořízení systému TechIS najdete v tomto článku (klikněte zde).

O návratnosti investice do pořízení systému TechIS se rovněž můžete přesvědčit z případové studie popisující úspory ve společnosti AL INVEST Břidličná a.s., aneb konkrétní příklad, jak ušetřit na podnikové údržbě více než 1 milion korun ročně.

Implementace TechIS v AL INVEST Břidličná a.s.

Systém TechIS byl v AL INVEST Břidličná a.s. uveden do provozního užívání v roce 2021. Součástí dodávky byla licence pro neomezený počet uživatelů, úvodní implementační analýza, propojení na podnikový informační systém SAP, customizace a konfigurace systému TechIS dle požadavků objednatele, zaškolení obsluhy a v poslední řadě otestování požadované funkcionality před spuštěním systému do provozního užívání. Navíc byl dodán systém InfoPanels, díky kterému se zobrazují data z procesu podnikové údržby formou elektronických nástěnek (dashboardů) na velkoplošných displejích.

Rozhovor s panem ředitelem Hrubým o návratnosti investice do pořízení produktu TechIS v AL INVEST Břidličná a.s.

V-1-1: TechIS – Návratnost investice

Na závěr nám dovolte říci, že pořízení systému TechIS je investicí, která se rozhodně vyplatí. A naše online kalkulačka nákladů vám pomůže udělat informované rozhodnutí. Tak neváhejte a využijte ji ještě dnes!

Online kalkulačka nákladů na pořízení TechIS

Výpočet celkových nákladů na pořízení a provoz systému TechIS závisí na počtu aktivních uživatelských účtů, na délce implementace systému a na placené roční podpoře, která se odvíjí od ceny licencí produktu TechIS a dosažené úrovně Partnerského programu. Cena nezahrnuje náklady na pořízení a provoz hardwarové platformy ani náklady spojené s aktualizací na nové verze produktu. Výpočet ceny vychází z aktuálního platného ceníku TechIS (https://www.techis.eu/#cenik). Můžeme Vám poskytnut řešení „na klíč“, včetně dodání hardware (průmyslové počítače, velkoformátové displeje, terminály, tablety nebo odolné mobilní telefony).
Pro přesný výpočet nákladů na pořízení a provozování TechIS si nechejte zpracovat nezávaznou cenovou nabídku. Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo nám napište přímo na email, který je uvedený v zápatí stránky.

Roman Gryc, ELVAC SOLUTIONS s.r.o.

Zajímá Vás, jak TechIS funguje?

Sjednejte si prezentaci systému TechIS ve vaší firmě osobně nebo prostřednictvím online komunikace.

Rádi Vám ukážeme jak řídit údržbu lépe!

ELVAC a.s.
ALINVEST
KENDRION
Therma FM
Contipro
Chropynska
Valeo
Seca
Slavia
CIE Metal CZ

Objednejte si nezávazně předvedení produktu TechIS a získejte možnost vyzkoušet si produkt až na 3 měsíce

Dokument zdarma a odběr informací o produktu TechIS

Zadejte Váš platný e-mail a my Vám na něj obratem zašleme odkaz ke stažení dokumentu.

Odběr informací lze v emailu kdykoliv odvolat 😉.

Dokument zdarma a odběr informací o produktu TechIS

Zadejte Váš platný e-mail a my Vám na něj obratem zašleme odkaz ke stažení dokumentu.

Odběr informací lze v emailu kdykoliv odvolat 😉.

Dokument zdarma a odběr informací o produktu TechIS

Zadejte Váš platný e-mail a my Vám na něj obratem zašleme odkaz ke stažení dokumentu.

Odběr informací lze v emailu kdykoliv odvolat 😉.

Objednejte si nezávazně předvedení produktu TechIS a získejte přístup k mobilní aplikaci

Vybraná zobrazení aplikace TechIS