Vytváření analýz a reportů

Informační systém TechIS přináší jeho uživatelům mnoho užitečných a praktických funkcionalit, které mohou při každodenní práci využívat lidé na všech pozicích ve firmě. Management a vedoucí pracovníci ocení možnost vytváření nejrůznějších analýz a reportů. Tento důležitý zdroj informací pomáhá přehledným způsobem zvyšovat úroveň informovanosti o provozu a často odhaluje slabá místa v údržbě, kde je možné aktuální situaci zlepšit. Víte například, která z výrobních zařízení jsou nejvíce poruchová a kolik peněz stála v poslední době jejich údržba? Zda není lepší pořídit zařízení nové? Máte přehled o spotřebě náhradních dílů, které se v minulém měsíci použili při opravách? Chcete vědět, jakou měrou se jednotliví technici podíleli  na celkově odvedené práci? Nejen v těchto případech pro vás má systém TechIS odpověď.


Náklady_majetku

Kromě vytváření vlastních analýz si můžete, pro dobrou informovanost a přehled o aktuální situaci v podniku, nechat zasílat nejrůznější reporty emailem. Například každé pondělní ráno vám může systém TechIS zaslat report o naplánovaných údržbách pro následující týden. Nebo si nechejte zasílat informace o všech náhradních dílech, které jsou aktuálně pod nastavenou minimální zásobou spolu s informací, kolik se jich v minulém období spotřebovalo. Jaké informace si necháte zasílat, záleží pouze na vás.


Náklady_majetku

Čas. Zkoušeli jste si někdy spočítat, kolik času Vám zabere vytvoření nějaké důležité analýzy? Vyhledání aktuálních dat, vytvoření odpovídajícího datového zdroje, vytvoření přehledného výstupu? Víte například, kolik oprav jste za poslední období zaplatili za konkrétní stroj, jehož opakovaných závad jste si v poslední době (možná) všimli? Umíte říct, který z pracovníků svým zodpovědným přístupem šetří firemní peníze? Máte přehled o tom, který náhradní díl či materiál je spotřebováván více než bylo pro potřeby údržby naplánováno? Všechny tyto odpovědi máte k dispozici doslova okamžitě. Stačí využít uložených analýz, ke kterým se můžete kdykoliv vracet a které pro Vás budou mít vždy aktuální data!


Spotreba nahradnich_dilu

Tiskové sestavy si navrhujete v systému TechIS pomocí nástroje Report Designer, který vám umožňuje vytvářet profesionální grafický vzhled. Již existující sestavy lze dále upravovat, filtrovat, prohlížet, exportovat a tisknout.


Report

Zajímá Vás, jak TechIS funguje?

Sjednejte si prezentaci systému TechIS ve vaší firmě osobně nebo prostřednictvím online komunikace.

Zarezervovat

Rádi Vás navštívíme a představíme nejsilnější stránky systému!

Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference