Stálá dostupnost důležitých dokumentů

Nejen ve velkých podnicích často řeší otázku dostupnosti důležitých dokumentů, návodů, nejrůznějších záznamů, výkazů, reportů atp. V situacích, kdy je nezbytné vyhledat například záznam o provedené revizi, kontrole, nebo je třeba seznámit nového zaměstnance s obsluhou nějakého stroje, musí být tyto materiály snadno dohledatelné a k dispozici. Podívejme se na to, které materiály a v jakých situacích vám mohou v případě potřeby opravdu chybět:

Nejrůznější audity

Už se vám stalo, že jste nemohli najít protokol poslední revize hromosvodu, osvětlení, či kontroly žebříku? Ke každému zařízení, které ve firmě máte, vám systém TechIS umožňuje přikládat nejrůznější dokumenty. Už se vám nestane, že tyto informace budete hledat. Stačí ze seznamu vybrat kartu daného zařízení a otevřít některý z přiložených dokumentů. Záznamy o provedených kontrolách nebo revizích můžete samozřejmě evidovat přímo v systému TechIS.


Audity

Nástup nového zaměstnance

Přijali jste nového zaměstnance, který bude pracovat s výrobním, nebo jiným zařízením? Ze zákona máte povinnost takového zaměstnance seznámit s obsluhou tohoto zařízení a poskytnout mu návod k používání. Víte, kde máte návod k vrtačce? K tiskárně? K soustruhu? Je opět na kartě tohoto zařízení, kde lze kromě dokumentů přikládat také odkazy na webové stránky výrobce či podnikovou síť, kde jsou tyto návody všem a vždy k dispozici!


Nastup_noveho_zamestnance

Záznamy o údržbě

Při reaktivní údržbě, kdy je často nezbytné pořídit nějaký záznam o rozsahu poškození, není nic jednoduššího než takovouto poruchu či havárii fotograficky zdokumentovat a přiložit obrázky z místa události k danému zařízení. Díky mobilní aplikaci TechIS to lze vyřídit přímo na místě zásahu. Tyto obrázky jsou okamžitě k dispozici všem uživatelům a zůstávají u daného zařízení archivovány.

Systém je připraven na přikládání nejrůznějších dokumentů a není nijak limitován velikostí příloh. Jediným limitujícím kritériem je velikost volného prostoru na serveru. Záznamy se navíc ukládají pouze jedenkrát a jsou poté k dispozici všem uživatelům.

Kromě nástrojů pro přehledné plánování údržby a servisu vám systém TechIS přináší také možnost vytváření analýz a reportů, kontrolu nákladů na údržbu, nebo třeba stálou dostupnost důležitých dokumentů, pracovních postupů či návodů. Všechny důležité informace najdete na úvodní stránce www.techis.eu nebo nás můžete kontaktovat a dotázat se na vše co vás zajímá.

Zajímá Vás, jak TechIS funguje?

Sjednejte si prezentaci systému TechIS ve vaší firmě osobně nebo prostřednictvím online komunikace.

Zarezervovat

Rádi Vás navštívíme a představíme nejsilnější stránky systému!

Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference