Bezpapírový provoz

Bezesporu moderním, s ohledem k životnímu prostředí pak šetrným a z pohledu nákladů je jistě rozumným trendem zajištění chodu společnosti s minimální spotřebou papíru. V ideálním případě je dokonce možné (až na některé typy dokumentů) zajistit chod firmy zcela bez nutnosti tisku!

Pokud jde o úspory za tisk, a to nejen u větších podniků zcela jistě jde, nabízí se zde celá řada činností a míst, kde může podnik uspořit nemalé peníze:

  • dostupnost informací  
  • spotřeba tonerů
  • spotřeba papíru a skladování

Spotřeba papíru

Množství žádanek, formulářů, výkazů… Zkuste se zamyslet, kolik peněz stojí papír, který vaše firma za rok „zužitkuje“ a který následně končí v koši, v lepším případě v nějaké skříni v šanonu, což může představovat nemalou starost se skladováním.Náplně do tiskáren

Ne úplně bezvýznamnou roli v ročních výdajích může hrát také částka za náplně do tiskáren, i zde se dá mluvit o poměrně zajímavých částkách.

Čas

Čas představuje jednu z nejdražších „surovin“. U středního podniku jde o tisíce člověkohodin věnovaných neproduktivní činnosti. Mluvíme například o vytváření nejrůznějších výkazů a žádanek nebo formulářů, do kterých musíme znovu a znovu vypisovat stejné informace jako datum, jméno a samozřejmě také předmět takové činnosti. Tyto záznamy jsou dále přepisovány do elektronické podoby ve formě tabulek nebo jiných dokumentů. Nemluvíme teď o velké pravděpodobnosti toho, že se přepisováním často udělá nějaká chyba. TechIS Vám umožňuje zaznamenat potřebné věci přímo do systému – odvedenou práci, spotřebované náhradní díly, požadavky na údržbu atp. Takto založené záznamy jsou navíc vždy dohledatelné.

Sdílení dokumentů

Dokumenty, které systém TechIS vygeneruje, zpracované analýzy nebo například vložené návody, jsou v aplikaci okamžitě k dispozici všem oprávněným zaměstnancům. Jedná se často o návody k používání, pracovní postupy, různé tiskové sestavy atp. Nebude nutné tyto dokumenty tisknout pro každého, kdo konkrétní informace potřebuje. Snadno si je prohlédne přímo v systému TechIS.Zajímá Vás, jak TechIS funguje?

Sjednejte si prezentaci systému TechIS ve vaší firmě osobně nebo prostřednictvím online komunikace.

Zarezervovat

Rádi Vás navštívíme a představíme nejsilnější stránky systému!

Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference