O systému

Nejaktuálnější informace najdete na hlavní stránce

TechIS

TechIS je modulární software pro plánování, řízení a evidenci údržby podnikových strojů, zařízení, vozového parku, komponent, technologií a systémů (tzv.CMMS/EAM). Systém zpracovává a vyhodnocuje data získaná v reálném čase pomocí systémů pro monitorování a řízení výroby nebo data vložená manuálně. TechIS toho ale umí mnohem víc, číst více o přínosech.

TechIS uživateli nabízí standardizované rozhraní známé z běžných kancelářských aplikací prostředí Microsoft Windows.

Proč právě TechIS


Plan_udrzby

Technických informačních systémů existuje mnoho. Níže uvádíme Proč si pořídit CMMS/EAM právě od nás:

 • napojení na podnikové systémyTechIS umožňuje propojení na podnikové systémy – ERP, HR (personální), CRM, účetní, systémy pro řízení a monitorování výroby aj. TechIS je možné napojit na digitální zobrazovací zařízení InfoPanels.
 • uživatelská přívětivost – jednoduché a přívětivé uživatelské rozhraní TechIS s přehledným ovládáním, vychází ze standardů aplikací Microsoft Office.
 • úspora času a nákladů – omezení papírování, náhrada papírových deníků.
 • zázemí velké IT společnosti TechIS je vyvíjen pod hlavičkou ELVAC a nabízí široké portfolio produktů a služeb v oblasti výrobních, řídicích, monitorovacích a informačních systémů.
 • dodávky hardware – společnost ELVAC patří mezi přední tuzemské výrobce průmyslových a speciálních počítačů, pracovních stanic a serverů. Je také renomovaným dodavatelem širokého sortimentu hardware a speciálních komponent pro průmyslové, řídicí a informační systémy.
 • technická podpora nabízíme nadstandardní a certifikované služby. Jsme připraveni řešit případné požadavky 24 hodin denně.
 • komplexní řešení TechIS je plně modulární. Lze tak docílit vysoké míry specializace. V případě potřeby je možnost rozšíření a úpravy vlastností dílčích modulů.
 • platformě nezávislý modul WebTerminal – zpřístupní nejdůležitější informace o aktuálním stavu údržby v podniku. Ve webovém prohlížeči můžete snadno zakládat nové požadavky na údržbu, prováděnou údržbu kontrolovat nebo zapisovat výsledky údržby.
 • mobilní řešení TechIS – zadávání, kontrola požadavků a provádění údržby na mobilních zařízeních i bez nutnosti datového spojení umožňuje co nejdříve reagovat na vzniklé provozní problémy.


Komu je systém určen

 • provozní technici a údržbáři – podpora pro pracovníky, kteří se starají o provoz technických prostředků (evidence technologie, evidence závad, plánování údržby, “vzkazník” apod.)
 • řídící pracovníci – podpora pro zástupce managementu jako nástroj pro řízení personálních zdrojů (plánování údržby a oprav technologie apod.)
P

Zajímá Vás, jak TechIS funguje?

Sjednejte si prezentaci systému TechIS ve vaší firmě osobně nebo prostřednictvím online komunikace.

Zarezervovat

Rádi Vás navštívíme a představíme nejsilnější stránky systému!

Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference