Naše realizace

Seznam vybraných referencí produktu TechIS:


ELVAC a.s.

Odvětví Výroba počítačů a periferních zařízení

Nasazení CMMS/EAM systému TechIS pro společnost ELVAC a.s., největší české inženýrské skupiny sdružené pod křídly VAE CONTROLS Group, a.s. Poskytuje obchodně-technické a inženýrsko-dodavatelské služby v oblasti průmyslové automatizace, průmyslových a speciálních PC systémů, silnoproudé elektrotechniky a jednoúčelových strojů.

Huisman Konstrukce, s.r.o.

Odvětví Výroba zdvihacích a manipulačních zařízení

Nasazení CMMS/EAM systému TechIS pro společnost Huisman Konstrukce, s.r.o., která má rozsáhlé zkušenosti v oblasti návrhů a výroby těžké techniky pro vedoucí světové firmy operující na pevnině i na moři.

JAP TRADING, s.r.o.

Odvětví Výroba grafitových výrobků

Nasazení CMMS/EAM systému TechIS pro společnost JAP TRADING, s.r.o., významného dodavatele grafitových elektrod a dalších uhlíkových a grafitových výrobků pro hutnictví.

Nemocnice Na Homolce

Odvětví Ústavní zdravotní péče

Nasazení CMMS/EAM systému TechIS pro společnost Nemocnice Na Homolce, specializované pracoviště s celostátní působností pro kardiovaskulární a neurochirurgickou léčebnou péči.

OLTIS Group a.s.

Odvětví Logistika

Nasazení CMMS/EAM systému TechIS pro společnost OLTIS Group a.s., řešitelem a dodavatelem řady rozsáhlých informačních systémů pro řízení železniční dopravy s celosíťovou působností a vazbami na evropskou dopravní síť.

ERREKA -PLAST, s.r.o.

Odvětví Výroba plastových výrobků

Nasazení CMMS/EAM systému TechIS pro společnost ERREKA -PLAST, s.r.o., jednoho z největších světových výrobců vstřikovaných termoplastických komponent pro automobilový průmysl patřícího do skupiny ERREKA.

ALEMA Lanškroun, a.s.

Odvětví Výroba plastových výrobků

Nasazení CMMS/EAM systému TechIS pro společnost ALEMA Lanškroun, a.s., divize UNIPLUS NÁSTROJÁRNA. Konstrukce vstřikovacích forem a střižných a tvářecích nástrojů, výroba vstřikovacích forem a střižných a tvářecích nástrojů, výroba náhradních dílů.

THERMA FM, s.r.o.

OdvětvíZpracování elektrotechnické oceli

Nasazení CMMS/EAM systému TechIS pro společnost THERMA FM, s.r.o. Výroba magnetických obvodů pro transformátory a jader z amorfních materiálů. Zaměřuje se na velká a miniaturní toroidní jádra.

SECA – Serafin Campestrini s.r.o.

OdvětvíDřevozpracující průmysl

Nasazení CMMS/EAM systému TechIS pro společnost SECA – Serafin Campestrini s.r.o., jednoho z předních evropských výrobců hoblovaného dřeva a dále zpracovávaných dřevařských produktů.