Jak koupit

Děkujeme za Váš zájem o systém TechIS. V následujících krocích Vám poradíme, jak rychle a spolehlivě pořídit náš produkt.

1) Ověřte si systémové požadavky

Každá část systému TechIS vyžaduje pro svůj provoz technickou infrastrukturu (server, klientské počítače, síťové prvky a operační systémy) s parametry odpovídajícími zatížení aplikace v plném provozu. Na celkový výkon aplikace má rozhodující vliv optimální dimenzování všech prvků infrastruktury a jejich vyvážené sestavení.

Nevíte-li si rady se systémovými požadavky týkající se produktu TechIS, volejte na tel. +420 597 407 507 nebo pište na email support@techis.eu.

2) Kontaktujte naše obchodní oddělení nebo si vytvořte objednávku na našem webu v sekci Ceník

Nejrychlejší způsob jak učinit objednávku, je zavolat na naše obchodní oddělení a to na telefonní číslo +420 597 407 511. V pracovní dny jsme na telefonu k dispozici od 8. do 16. hodiny. V ostatních časech prosím vytvořte objednávku prostřednictvím sekce Ceník a zanechejte na sebe kontakt. V nejkratším možném termínu se s Vámi spojí náš obchodní zástupce.

3) Vytvoření a odsouhlasení cenové kalkulace

Na základě upřesnění rozsahu Vaší objednávky Vám bude zpracována cenová kalkulace, kterou Vám zašleme na Váš kontaktní email. Pokud je tato kalkulace z Vaší strany odsouhlasena, požádáme Vás o sdělení Vašich fakturačních údajů a údajů nutných pro Vaši pozdější identifikaci.

4) Zaslání faktury

Fakturační oddělení Vám následně vystaví a pošle fakturu, jejíž součástí jsou také obchodní podmínky.

5) Smluvení termínu realizace instalace a zaškolení

Po zaplacení faktury obdržíte emailem licenční soubor k systému TechIS.

Pokud si u nás objednáte další služby, jako je například instalace systému či zaškolení, budete kontaktováni obchodním oddělením a bude s Vámi smluven termín realizace dané služby. V dohodnutém termínu se k Vám dostaví náš technik, kterého vybíráme podle dostupnosti regionu.